Autor Wątek: Szczególne więzi z niektórymi kartridżami  (Przeczytany 12003 razy)

Buu

  • Gość
Odp: Szczególne więzi z niektórymi kartridżami
« Odpowiedź #15 dnia: 21.11.2009, 22:07:03 »
Moim takim Cartem jest Dragon Ball III Gokuuden. Z wiadomych względów....był moją pierwszą grą na pegasusa.

cyklop22

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 97
    • Zobacz profil
Odp: Szczególne więzi z niektórymi kartridżami
« Odpowiedź #16 dnia: 21.11.2009, 22:49:42 »
Eh szkoda gadac wyobrazcie sobie moja sytuacje:
Po mojej wyprowadzce z rodzinnego domu w wieku 20 lat zostawilem po sobie mnostwo gier na Pegaza i PSX-a,ktore mialem sobie zabrac jak bede w Polsce autem.W zeszlym roku moi rodzice kupili sobie mieszkanie i podczas przeprowadzki wszystko wyp...dolili!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Jak sie o tym dowiedzialem to myslalem ze mnie .... strzeli dobrze ze przez telefon bo pewnie bym teraz siedzial za morderstwo :P odechcialo mi sie zyc przez chwile :( fakt ze mialem inne rzeczy na glowie przez ostatnie 4 lata ale to nie powod zeby mnie pozbawiac dziecinstwa,wspomnien,pasji i hobby!!!!bo mama "MYSLALA" ze juz doroslem :/ :/ :/
Z gier na Pega,ktore "poplynely"to:Mighty Final Fight,168 in 1,Panic Restaurant,3 Eyes Boy,Guerilla War,Goal3,Darkwing Duck,Duck Tales,The Simpsons...
Na Playa co prawda piraty,no ale co z tego:GT2,Tekken3(jedyna moja oryginalna gra na PSX)Iss Pro Evolution,Crash 1,2,3,MGS,Medal of Honor,Colin McRae 2,V-Rally 2,Syphon Filter2,Gekido,Harvest Moon,Ridge Racer 4,...
Niech to bedzie przestroga dla wszystkich graczy,ktorych rodzice mysla podobnie o ich hobby,dobrze,ze juz mieszkam sam...:) :) :)

Zelas12

  • Fan Famicoma i Castlevani!!
  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 327
    • Zobacz profil
Odp: Szczególne więzi z niektórymi kartridżami
« Odpowiedź #17 dnia: 21.11.2009, 23:29:10 »
To tragedia masakra!
Mi już też to nie grozi bo mieszkam sam,no może nie do końca(dziewczyna)i wszystko ma swoje miejsce chodzi o gry  :P
Ja nie wiem co bym zrobił,jade np gdzieś wracam a moja dziewczyna by mi powiedziała wiesz co Tomek sprzedałam twoje gry i kupiłam telewizor albo nie wiem co tam jeszcze!

cyklop22

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 97
    • Zobacz profil
Odp: Szczególne więzi z niektórymi kartridżami
« Odpowiedź #18 dnia: 22.11.2009, 00:05:28 »
Moja wciaz mnie wk...wia ze swoim podejsciem do gier wideo,uwaza to za dziecinade,ale ja sie nie daje :P na pewno "siebie"nie poswiece jak mi da ultimatum to sie pozegnamy...:/Zawsze pod gorke,ja to mam szczescie...a jak tam "Twoja"??dajesz rade :P ??

Zelas12

  • Fan Famicoma i Castlevani!!
  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 327
    • Zobacz profil
Odp: Szczególne więzi z niektórymi kartridżami
« Odpowiedź #19 dnia: 22.11.2009, 00:12:15 »
Moja połówka tak pół na pół czasami jak słyszy że kupuje znowu gre :D to ją padaka bierze ale z regóły jest kochana.
Za to buziak dla niej :*

cyklop22

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 97
    • Zobacz profil
Odp: Szczególne więzi z niektórymi kartridżami
« Odpowiedź #20 dnia: 22.11.2009, 00:24:52 »
Nie pucuj sie :P :P :P ja kupuje gry po kryjomu ale wiesz co...sama chciala mi kupic PS3 na urodziny (24  czerwca) ale ja...nie chcialem bo pomyslalem ze to zle wplynie na nasz zwiazek,ze mniej czasu bedziemy spedzac razem ale teraz to moge rozkminiac i pukac sie w glupi leb :( :P sam jestem sobie winien...

Zelas12

  • Fan Famicoma i Castlevani!!
  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 327
    • Zobacz profil
Odp: Szczególne więzi z niektórymi kartridżami
« Odpowiedź #21 dnia: 22.11.2009, 00:32:53 »
Ja w zeszłe urodziny dostałem od niej MOH wojna w europie :P

cyklop22

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 97
    • Zobacz profil
Odp: Szczególne więzi z niektórymi kartridżami
« Odpowiedź #22 dnia: 22.11.2009, 00:39:10 »
Taki to pozyje dlugo!! :P

Kaptuch

  • !!!KUNIO GANG!!! !TECHNOS!
  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 398
  • !!!Dobry znajomy KUNIO KUNA!!!
    • Zobacz profil
Odp: Szczególne więzi z niektórymi kartridżami
« Odpowiedź #23 dnia: 22.11.2009, 11:30:18 »
Teraz Moja kolej...
Moim Skarbem Jest teraz Żołciutki CARCIK z GOAL3!!!!
Trzymam Go w Folii Bombelkowej....Jest zbyt Cenny

Zardon

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 75
    • Zobacz profil
Odp: Szczególne więzi z niektórymi kartridżami
« Odpowiedź #24 dnia: 01.12.2009, 20:32:24 »
168in1 i Złota Piątka. :). Cartrigde które uwielbiam i które niestety już straciłem :(. Inna sytuacja niż u Cyklopa, ale obecnie i tak mojego Pegasa (z gierkami) nie odzyskam. Pożyczyłem go kiedyś koledze... do dziś go nie odzyskałem. Będzie jakieś dwa lata. Kontakt się urwał i szukaj wiatru w polu -.-

SebaSan1981

  • Gość
Odp: Szczególne więzi z niektórymi kartridżami
« Odpowiedź #25 dnia: 18.12.2009, 13:42:00 »
Cóż, niewiele takich cartów mam ale jest jeden, który jest dla mnie wyjątowo cenny. To cart z grą Lone Ranger - nie dość że rzadko spotykany to i gra wspaniała.

plej

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2
    • Zobacz profil
Odp: Szczególne więzi z niektórymi kartridżami
« Odpowiedź #26 dnia: 21.12.2009, 00:09:41 »
Moze ktos z was jest w stanie mi pomoc, od paru dni poszukuje gry "Pipe " nie pamietam czy jest do dokladnie taka nazwa,bylo to przygodowka w ktorej chodzilo sie taka zolta kulka... jest to wlasnie jedna z gier od ktorej nie potrafilem odejsc od pegaza   :(

jezeli ktos jest w stanie mi pomoc to bede bardzo wdzieczny

MaarioS

  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 1508
  • Famicom, SNES & N64 fan
    • Zobacz profil
Odp: Szczególne więzi z niektórymi kartridżami
« Odpowiedź #27 dnia: 21.12.2009, 00:18:04 »
Zapewne chodzi Ci o cart'a PIPE V, tyleże tam się chodziło zieloną kuleczką ale na pewno o tą grę chodzi ;) . Poprawna nazwa tej gry to gimmick! jakby co, a co do samego cart'a to sądze, że chłopaki z Poznania Ci go bez problemu załatwią za niedużą cenę ;) .

Zelas12

  • Fan Famicoma i Castlevani!!
  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 327
    • Zobacz profil
Odp: Szczególne więzi z niektórymi kartridżami
« Odpowiedź #28 dnia: 21.12.2009, 05:04:49 »
Niestety deficyt ja mam już ostatni egzemplarz dla siebie  :/

plej

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2
    • Zobacz profil
Odp: Szczególne więzi z niektórymi kartridżami
« Odpowiedź #29 dnia: 21.12.2009, 19:57:26 »
dziekuje ;D
« Ostatnia zmiana: 21.12.2009, 19:59:15 wysłana przez plej »