Autor Wątek: Schowek  (Przeczytany 2064 razy)

Kostek

  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 317
  • Pegasus fan
    • Zobacz profil
Schowek
« dnia: 20.07.2009, 19:44:22 »
siema

skopjowałem do schowka bardzo ważny dla mnie obrazek, nie zdążyłem go wkleic do painta i nagle buh restart kompa ;/ Czy jest sposób aby to odzyskac?

gararz

  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 325
    • Zobacz profil
Odp: Schowek
« Odpowiedź #1 dnia: 20.07.2009, 20:03:01 »
Jedyna nadzieja że zachował się w temp'ie. Jeśli będzie, to zapisany pod dziwną nazwą i bez rozszerzenia więc patrz po dacie utworzenia.

PEGASUS Master 2

  • Gość
Odp: Schowek
« Odpowiedź #2 dnia: 20.07.2009, 20:06:14 »
raczej niee, bo mogę się mylić zawartość schowka siedzi w pamięci ram albo w pamięci wirtualnej,

no i jak jakimś cudem się zachowała, hmmm nie ma takie opcji system startując pobiera dużo ramu a do tego programy...
tak więc przykro mi lecz moim zdaniem niee da rady tego odzyskać.
a pc. to ci się tak ot resetował?

edit:
w temp'ie może być ale jak rzadko tam zaglądasz i plików nie kasujesz to jest mała nadzieja  że znajdziesz ja tam po 5 dniach w tempie mam z 2000 plików
« Ostatnia zmiana: 20.07.2009, 20:07:55 wysłana przez PEGASUS Master 2 »

Kostek

  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 317
  • Pegasus fan
    • Zobacz profil
Odp: Schowek
« Odpowiedź #3 dnia: 20.07.2009, 20:10:34 »
ta pc mi sie sam restartuje, prawdopodobnie problem z płytą główną, wybrzuszenia. Ten komputer ma swoje lata, jest włączony od rana do wieczora  w ddatku w poznaniu nieźle grzeje to sie staruszek przegrzewa i restartuje, choc jednak uwazam, że to problem z płytą główną.

poprostu uzyskałem rekord bodajże 62 metry w rzucie wędką w pewnej grze i chcialem to zapisac ale lipa. Nie szkodzi zrobiłem mały fotomontaż i git. Jak myślicie chyba nikt sie nie kapnie, w koncu to zadne oszustwo bo taki wynik osiągnąłem ;p



Podczas gdy tak naprawde rzucilem na 26 metrów i zamieniłem cyferki a ta czerwona kropka z lewej to wobler który powinien byc w tym kwadracie w lewym dolnym rogu, ale że tak daleko rzucilem to przeleciał ;p nikt sie chyba nie kapnie ;p do zamknięcia :) Pozdro
« Ostatnia zmiana: 20.07.2009, 20:13:08 wysłana przez Kostek »

gararz

  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 325
    • Zobacz profil
Odp: Schowek
« Odpowiedź #4 dnia: 20.07.2009, 20:11:11 »
Ale jeśli tworzysz obrazek w jakimś programie to powstaje plik tymczasowy, tak samo jeśli oglądasz coś na necie. W każdym bądź razie nie zaszkodzi zajrzeć do tempa;)

VerminatorX

  • Mroczny Kombajnista
  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 245
  • Jestem Spamistą.
    • Zobacz profil
Odp: Schowek
« Odpowiedź #5 dnia: 21.07.2009, 12:43:08 »
Hmm trudno mi udzielić Ci pomocy, jednak kiedyś mój brat miał podobny przypadek, pisał pracę (dłuugą) i zawiesił mu się komputer, a on nie miał jej zapisanej, zresetował komputer, po pojawieniu się pulpitu pojawił się ten dokument który pisał z dopiskiem w nawiasie: "Odzyskany" i mógł kontynuować pisanie. Sorry że nie związane z tematem jednakże trochę podobne, a szkoda zakładać nowy temat.

Kostek

  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 317
  • Pegasus fan
    • Zobacz profil
Odp: Schowek
« Odpowiedź #6 dnia: 21.07.2009, 13:03:33 »
niestety, ja nawet painta nie otworzyłem, więc żaden plik nie mógł się zapisac.