09.12.2019, 17:59:39 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Zapraszamy do rejestracji na forum wszystkich fanów Pegasusa!

Strona główna   Help Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: 1 [2]
  Drukuj  
Autor Wątek: Czy to jeszcze produkują?  (Przeczytany 7032 razy)
Pegasus Master 2
Gość
« Odpowiedz #15 : 29.10.2009, 20:27:57 »

a tak z ciekawości to kiedy skonczono produkcje pegazusa
?

tych oryginalnych w 1994, chyba że poza kontrolą bobmarku tajwanczycy coś wystrugali "nadprogramowo". chińskie bazarowe podróby do dziś.

produkcja się w tedy skończyła ale sprzedasz niee...
a co do bazarowych wersji to produkują je do dziś... i nie przestaną....
Pegasus Gry - forum Pegasusa i gier na Pegasusa
« Odpowiedz #15 : 29.10.2009, 20:27:57 »

VerminatorX
Mroczny Kombajnista
Aktywny użytkownik

Jestem Spamistą.

« Odpowiedz #16 : 29.10.2009, 23:34:07 »

Chyba ostatnia ORYGINALNA gra wydana przez Nintendo (Wario`s Woods) była wydana w 1994r. a produkcję oryginalnego Famicoma zakończono w 1995.

http://www.youtube.com/vermix007?gl=PL&hl=pl <-- oglądajcie moje przeróbki i piszcie komentarze Mrugnięcie

Zawsze gdy piszesz mądre posty, Bóg zabija emo, więc rób tak dalej
Buu
Gość
« Odpowiedz #17 : 30.10.2009, 10:59:27 »

Ale do dziś do naszego "wspaniałego" kraju przyjeżdżają Tiry upchane badziewnymi konsolami z gumy i glutu. Całe szczęście że w ludizach budzi się swiadomość tego że to szmelc i coraz mniej ludzi kupuje to badziewie.
Dla piratów to jednak nic straconego. Jak nie u nas, to pchną to na Ukrainie, Mołdawii lub innej republice poradzieckiej. Poza tym wielkim rynkiem jest afryka, gdzie pewnie połowa dzieciaków nie słyszała o czymś takim jak konsola do telewizora i taki BS, Terminator lub PolyStation były by dla nich czymś kosmicznie zaje***tym.
CZACHA
Użytkownik
*

Kto ma pada ten ma władze !!!!!

« Odpowiedz #18 : 04.11.2009, 17:40:20 »

a wiecie może kiedy przestali go wogule sprzedawać ?

Kliknij na link to nic nie kosztuje wesprzyj fundacje 

http://www.siepomaga.pl/s/klikaj
Nefarian
Użytkownik
*

« Odpowiedz #19 : 04.11.2009, 20:34:19 »

Bo świat idzie do przodu, kogo interesuje pegasus z zrąbaną grafą? Są x'boxy i PS'y do gry a nie pegasus. To jest właśnie złe nikogo nie interesuje grywalność i "klimat" który ma pegasus, a tylko grafa.
Mati
Gość
« Odpowiedz #20 : 04.11.2009, 21:11:26 »

Dokladnie. Jak 1 z gosci na melanzu powiedzial, ze gdyby teraz odpalil gry na Pega, to by sie zzygal....normalnie mna potrzasnelo, ale cale szczescie sa jeszcze fani, ktorzy kochaja i mam nadzieje nieprzestana kochac Pegasusa.
cyklop22
Użytkownik
*

« Odpowiedz #21 : 04.11.2009, 21:57:29 »

Niestety obawiam sie ze macie racjie,wiekszosc ludzi stawia grafe ponad wszystko co jest troche smieszne,zwlaszcza klutnie miedzy "pecetowcami,a konsolowcami" co ma lepsza grafe-no coz spoleczenstwo glupieje,na szczescie sa jeszcze prawdziwi gracze ktorzy stawiaja grywalnosc jako "namber łan"
Jednak trudno czasami zarzucic komus ,ze idac z duchem czasu,kupuje PS3-jke czy X360-tke wkoncu nikt z nas nie zatrzymal sie na atari 2600 alias "rambo" Język tylko w koncu kupil pegaza,wiele gier na konsole next gen ma swietny klimat.Pegazus ma przede wszystkim swietne gry platformowe i strzelanki,a poza tym swoj klimat,jednak technicznie ta konsola nie jest w stanie zaoferowac nic milosnikom symulacji jak np.Gran turismo,czy forza motorsport.W dziedzinie bijatyk,czy gier sportowych tez nie ma nic do powiedzenia,no ale wiadomo ze od sprzetu,ktory powstal na poczatku lat osiemdziesiatych nie mozna tego wymagac.
Pegazus ma klimat dla nas graczy na nim wychowanych,w duzej mierze ze wzgledow sentymentalnych,jednak pokolenia wychowane na grafice 3D raczej widzac co ma do zaoferowania beda lekko kpic,no ale nie ma sie co dziwic,w koncu kto z nas gra dzis na ZX Spectrum,albo lepiej kto wie ze cos takiego istnialo Mrugnięcie
Mcin
Twój Moderator
Moderator Globalny
Stały bywalec PG

« Odpowiedz #22 : 04.11.2009, 22:03:01 »

w koncu kto z nas gra dzis na ZX Spectrum,albo lepiej kto wie ze cos takiego istnialo Mrugnięcie
e tam ja tam nawet emu Magnawox Oddysey ściągnąłem Język uruchomić się nie udało, ale co tam Język ludzie grają w co grają, lubią popatrzeć na ładne gry-kupują z lepszą grafą. nie ma co dzielić graczy na lepszych -nas i gorszych-nextgenowców. każdy gra w co lubi, to tylko rozrywka Mrugnięcie
Mati
Gość
« Odpowiedz #23 : 05.11.2009, 00:42:55 »

No wiesz, ale ten gosciu kiedys gralna Pegasie dniami i nocami, coz no, jego sprawa, ale cale szczescie sa ludzie, ktorzy jak mowilem sa oddani Nesowi i nie ma sie czego wstydzic, bo to cos co nas wychowalo jest piekne i do dzis wole po grac w gry z Pega niz inne lepsze gry nowszej generacji. Nie powiem, ze nie po gram, ale Peg 1 miejsce ma i dopuki bedzie to mozliwe, bede poswiecac czas na swoja pasje jaka jest Nes Pegasus.
witek
Master Of Flamaster
Użytkownik
*

« Odpowiedz #24 : 12.11.2009, 20:05:12 »

Ja mojemu siostrzeńcowi pokazałem mario na pegasie i mario forever na pc.Ma 5 lat i od tej pory gdy słyszy słowo ''komputer'' to mówi szybko"chodź na pegasusa bo mario jest tam lepsze".

Pomyśl, ile tracisz przez to, że się boisz...A teraz pomyśl, ile byś stracił, gdybyś się nie bał...
Strony: 1 [2]
  Drukuj  

Skocz do: