Autor Wątek: Humor, Dowcipy, Żarty, Kawały ;D  (Przeczytany 334157 razy)

pajdus

  • Fan Pegasusa
  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 58
  • Hardcore Gamer
    • Zobacz profil
Odp: Humor, Dowcipy, Żarty, Kawały ;D
« Odpowiedź #180 dnia: 02.07.2010, 19:27:20 »

Rantarun

  • Belmont
  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 564
  • old player
    • Zobacz profil
Odp: Humor, Dowcipy, Żarty, Kawały ;D
« Odpowiedź #181 dnia: 27.07.2010, 00:30:33 »
Czy masturbacja jest zła ??

* Czy masturbacja powoduje ślepotę? Tak, jeśli trafisz spermą w swoje oko, to oślepniesz. Chwilowo.

* Mam owłosione dłonie. Czy za dużo się onanizuję? Oczywiście, inaczej nie zadawałbyś głupich pytań.

* Walę konia kilka razy dziennie. Ostatnio wyskoczyła mi cała masa pryszczy. Czy może mieć to związek z częstą masturbacją? Może, pod warunkiem, że po wytrysku smarujesz sobie twarz spermą. Radzimy od razu połykać.

* Jestem łysy jak kolano w okolicach krocza. Moi koledzy już dawno mają włosy łonowe. Czy za dużo się masturbuję? Być może. Jeśli ci to przeszkadza, poczekaj aż tata wyjdzie z kąpieli, ogłusz go, nożyczkami pozbaw włosów łonowych i za pomocą Kropelki lub zszywacza zamocuj u siebie. W razie wpadki tłumacz, że chciałeś zrobić perukę wackowi, bo w zimie chłodno mu w łeb.

* Wraz z kolegami założyliśmy się, kto z nas na koniec szkoły będzie mieć większe przyrodzenie. Ostatnio zauważyłem, że po każdej masturbacji pomiary za pomocą szkolnej linijki (10-centymetrowa wystarczy) są coraz mniejsze. Co się dzieje? Gratulacje, stajesz się dziewczynką. Już niedługo zaczną ci rosnąć dwie nowe zabawki.

* Nie mogę sikać na stojąco, bo mój penis nawet w stanie spoczynku znacznie odchyla się w prawo. Koledzy twierdzą, że za dużo walę konia. Czy to prawda? Prawda, gdybyś walił mniej odchylałby się w lewo.

* Wyczytałam u was, że jeśli posmaruję sobie szyję wydzieliną pochwy zaraz po masturbacji, to będę miała większe powodzenie u kolegów. A jednak wszyscy uciekają. Czy ze mną jest coś nie tak? Nie zapominaj o codziennej kąpieli, zmień kosmetyki i w razie możliwości wyłóż kasę na operację plastyczną, ty pasztecie.

* Mam 25 lat i jestem prawiczkiem. Wielokrotnie miałem okazję zaliczyć, ale zawsze spuszczałem się za szybko - wystarczało już same zapewnienie, że laska ma na mnie ochotę. Jako nastolatek często się masturbowałem. Czy to przez to mam problemy z przedwczesnym wytryskiem? Nie, ale na wszelki wypadek nadal udawaj, że jesteś impotentem.

* Podobno masturbacja powoduje AIDS. Czy to prawda? Prawda. Masturbacja powoduje dodatkowo chorobę sierocą, syndrom Edypa (pozdrów mamę) oraz Parkinsona. Choć to ostatnie akurat bywa pomocne przy masturbacji.

* Śmierdzi mi z ust. Tata powiedział, żebym nie walił tak często konia, ale myślę, że nie ma racji. Pomóżcie. Masz rację. Zapisz się na intensywny kurs szczotkowania zębów.

* Jestem zaniepokojona, gdyż na lekcji religii katechetka powiedziała, że za każdym razem, gdy nasze ręce wędrują pod kołdrę i robią rzeczy-o-których-nie-mówimy, Bóg zabija jednego szczeniaczka. Czy to możliwe? Sądząc po twoim liście, owszem - Bóg zabija. Twoje szare komórki


ja zbyt ostre to usunąć xD :F :F :F

BratPunk

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 106
  • Veni Vidi Vino
    • Zobacz profil
Odp: Humor, Dowcipy, Żarty, Kawały ;D
« Odpowiedź #182 dnia: 27.07.2010, 00:35:42 »

pajdus

  • Fan Pegasusa
  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 58
  • Hardcore Gamer
    • Zobacz profil
Odp: Humor, Dowcipy, Żarty, Kawały ;D
« Odpowiedź #183 dnia: 27.07.2010, 15:50:00 »
Panie Heniu, co pan sobie myśli? Ja wiem, że pan się niedawno ożenił, że żona pana jest bardzo atrakcyjna. Ale jak można się tak nieskromnie zachowywać?!
- ???
- Mieszkasz pan na parterze, okien pan wieczorami nie zasłaniasz i takie figle pan z żoną wyprawiasz po stole, wersalce, w całym mieszkaniu, ze od paru dni ludzie się gromadzą przed pańskimi oknami. Nie wstyd panu?!
- Panie Kazimierzu, ale...
- No co?!
- Ja dopiero dziś rano wróciłem z Gdańska...


Rantarun

  • Belmont
  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 564
  • old player
    • Zobacz profil
Odp: Humor, Dowcipy, Żarty, Kawały ;D
« Odpowiedź #185 dnia: 29.07.2010, 14:26:42 »
seria zdjęć z rowerem w roli głównej na interii miłego przeglądania xD

http://fakty.interia.pl/galerie/ciekawostki/rowerowy-transport/zdjecie/duze,1306581,11,271

BratPunk

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 106
  • Veni Vidi Vino
    • Zobacz profil
Odp: Humor, Dowcipy, Żarty, Kawały ;D
« Odpowiedź #186 dnia: 01.08.2010, 22:12:30 »
Kolejny ciekawy hack.

Click

Mcin

  • Twój Moderator
  • Moderator Globalny
  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 2922
    • Zobacz profil
Odp: Humor, Dowcipy, Żarty, Kawały ;D
« Odpowiedź #187 dnia: 06.08.2010, 14:42:36 »

UczeńCzarnoksiężnika

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 181
    • Zobacz profil
Odp: Humor, Dowcipy, Żarty, Kawały ;D
« Odpowiedź #188 dnia: 07.08.2010, 23:14:43 »
Właśnie mi się przypomniało, jedna z najlepszych reklam jakie w życiu widziałem :D O miesiąc za późno, ale powiedzmy :D
http://www.youtube.com/watch?v=cy2ofB1yDt4

pajdus

  • Fan Pegasusa
  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 58
  • Hardcore Gamer
    • Zobacz profil
Odp: Humor, Dowcipy, Żarty, Kawały ;D
« Odpowiedź #189 dnia: 08.08.2010, 14:38:22 »
http://www.youtube.com/watch?v=gg6x8ThUuVk

Ta reklama nigdy mi się nie znudzi :D

SebaSan1981

  • Gość
Odp: Humor, Dowcipy, Żarty, Kawały ;D
« Odpowiedź #190 dnia: 08.08.2010, 14:43:49 »
Bo jest dobra...dzieciak śpiewa troszkę jak Lady Ga-Ga (no offence). Nie daj boże żeby się komuś przytrafiło takie dziecko.

spopielarr

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 8
  • Napie.....c tepe h..e
    • Zobacz profil
« Ostatnia zmiana: 22.08.2010, 13:16:53 wysłana przez spopielarr »

pajdus

  • Fan Pegasusa
  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 58
  • Hardcore Gamer
    • Zobacz profil

Rantarun

  • Belmont
  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 564
  • old player
    • Zobacz profil
« Ostatnia zmiana: 22.08.2010, 17:25:58 wysłana przez Rantarun »

Tycior

  • Gość
Odp: Humor, Dowcipy, Żarty, Kawały ;D
« Odpowiedź #194 dnia: 23.08.2010, 11:35:26 »
Najlepszy jest ten filmik z Contry :D Genialne. To ja dorzuce filmik z Mario jak gość grał i dostawał szału :D Jakaś hardkorowa wersja .... "F*ck!" to co pare sekund leci ^^ Jak ktoś zna angielski to może mieć ubaw po pachy :D

http://www.youtube.com/watch?v=in6RZzdGki8