15.12.2019, 14:43:20 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Zapraszamy do rejestracji na forum wszystkich fanów Pegasusa!

Strona główna   Help Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: 1 [2]
  Drukuj  
Autor Wątek: Kultowe RPG  (Przeczytany 5632 razy)
[R]ay
Gość
« Odpowiedz #15 : 23.08.2008, 01:29:21 »

Kultowe RPG i Final Fantasy? Sorki, ale nie dla mnie. Język

Jako, że zbytnio w RPG nie gram, to mogę polecić MMORPG- World of Warcraft. Grał ktoś w to kiedyś? Ja się zagrywałem nocami, z kolegami siedzieliśmy na Skypie po pięć godzin i lecieliśmy bić jakiegoś bossa.

Polecam, ale to bardzo polecam (jeżeli tracicie nadal czas grając na kompie) grę GOTHIC 1. Świetna, mnóstwo godzin przy niej spędziłem, nigdy się tak nie wczułem. Jeszcze raz polecam. I jeszcze raz. I żebyście nie zatracili tego klimatu... niestety ja go zatraciłem...

OSTRZEGAM!
Nie grajcie w Gothica 2, ani w żadne mody do niego, tak samo jak w trzecią część.
Pegasus Gry - forum Pegasusa i gier na Pegasusa
« Odpowiedz #15 : 23.08.2008, 01:29:21 »

ludek_cortex
Użytkownik
*

« Odpowiedz #16 : 23.08.2008, 10:10:16 »

FF jest kultową serią RPG (jRPG dokładniej). W takiej Japonii to czczą tą serię jak nowego Boga Mrugnięcie

Valvadis
Aktywny użytkownik

www.valvadis.startowy.com

« Odpowiedz #17 : 23.08.2008, 21:18:11 »

FF to najlepsza seria jRPG jaką widziałem Mrugnięcie pierwsza powstała w 1991 dlatego dla mnie to może być kultowa gra Mrugnięcie Niestety skończyłem tylko 9 pierwszych części bo do reszty nie mam dostępu...

I jeśli chodzi o mnie to Fallout odpada. Nie cierpię sci-fi (ale pierwszą część ukończyłem).  Baldurs Gate było świetne. Gothic zresztą też Mrugnięcie [R]ay nie ostrzegaj przed dwójeczkę bo to również zarąbista gra, jednak co do trójki to się zgodzę... Totalna klapa...

Baldurs Gate i Arcanum też mam w jednym palcu Mrugnięcie

Staszker
Użytkownik
*

« Odpowiedz #18 : 01.09.2008, 17:44:48 »

FINAL FANTASY

I wszystko jasne. Duży uśmiech
Dziadu
Stały bywalec PG

STARA GWARDIA to the death

« Odpowiedz #19 : 10.09.2008, 14:12:11 »

kto nie lubi ff jego problem, nie wie co traci, i nie tylko w Japonii czci się FF- przykład, chociażby ja Język

@Valvadis niestety muszę cię zasmucić bo pierwsza część została wydana w 1987 a nie 1991, i nie łam się że grałeś tylko do 9, ja nie zaliczyłem niektórych wcześniejszych części ale przecież mam na to jeszcze spooooooooro czasu tak więc odrobię to sobie kilka krotnie Język Język Język

Strony: 1 [2]
  Drukuj  

Skocz do: