14.12.2019, 09:50:10 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Zapraszamy do rejestracji na forum wszystkich fanów Pegasusa!

Strona główna   Help Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: 1 2 3 4 [5] 6
  Drukuj  
Autor Wątek: Romy- przemyślenia...  (Przeczytany 17878 razy)
Mcin
Twój Moderator
Moderator Globalny
Stały bywalec PG

« Odpowiedz #60 : 11.10.2009, 10:47:30 »

o fok, zagiął mnie szczerbaty
Pegasus Gry - forum Pegasusa i gier na Pegasusa
« Odpowiedz #60 : 11.10.2009, 10:47:30 »

Pegasus Master 2
Gość
« Odpowiedz #61 : 11.10.2009, 11:51:38 »

Moi drodzy koledzy, miłośnicy 8 bitów, Uśmiech granie na Emulatorze NIGDY nie będzie tym samym co gra na Pegasusie. angry

tak to racja

nie mam nic przeciwko graczom na emu- na prawdę!

ale wychowałem się z konsolą- najpierw atari, potem Sega Master System ( SMS szczerbaty )

a czy pobieram romy? tak
po co? by zgrać go na scalak a potem... do konsoli!

gararz
Stały bywalec PG

« Odpowiedz #62 : 11.10.2009, 18:33:21 »

Kiedyś nie było romów, emulacja kulała i były inne czasy. Nikt nie narzekał że to trudne lub tamto tylko grał tygodniami miesiącami aż wreszcie przeszedł. Teraz gracz ma alternatywę a zarazem wygodę. Ten mało ambitny będzie się chwalił przechodzeniem gierki na emulatorze z tysiącem sejwowań co kilka sekund a prawdziwy kurde wymiatacz ta samą grę przejdzie na konsoli bez sejwowania za to z emocjami i satysfakcją której raczej nie będzie miał ten idący w emu na łatwiznę.

To jest właśnie minus emulatorów, jak jakaś gra jest za trudna to gram na sejwach, albo odpuszczam i biorę się za następną, a kiedyś na konsoli przeszedł bym każdą, choćbym miał miesiąc po nocach siedzieć.
Inna sprawa to to że mając kilkaset romów trudno pograć w którąś grę dłużej, dlatego ja staram się ograniczać moją kolekcję romów do najważniejszych gier.
Z kolei największym plusem emulatora jest to że praktycznie każda gra jest dostępna, o czym na konsoli można było tylko pomarzyć.
Mcin
Twój Moderator
Moderator Globalny
Stały bywalec PG

« Odpowiedz #63 : 11.10.2009, 18:51:43 »

jaki plus wynika z możliwości posiadania wszystkich gier a free, skoro i tak ograniczasz kolekcję Język ja ściągam co popadnie, ale gram sporo. na pegazie rzadko miewałem tak ze grałem w jakąś grę aż przejdę, zazwyczaj po game over żonglowało się cartami. i tak samo robię na emu Uśmiech
gararz
Stały bywalec PG

« Odpowiedz #64 : 11.10.2009, 19:07:50 »

Ograniczam, ale do tych gier które chce, a dawniej mogłeś obejść cały bazar i nie znaleźć gry której szukasz, a jak już znalazłeś to okazywało się że to tylko naklejka a w środku jest 99999in1 Język Teraz jest trochę lepiej, bo na necie możesz kupić większość kartów, ale też możesz mieć problemy ze znalezieniem niektórych gier.
Zylok
Gość
« Odpowiedz #65 : 12.10.2009, 13:07:26 »

Teraz jest trochę lepiej, bo na necie możesz kupić większość kartów, ale też możesz mieć problemy ze znalezieniem niektórych gier.
I tu się z tobą zgodzę, raz szukałem godzinę romu albo carta z grą SkateBoy. I nie znalazłem. Ani na allegro, ani nigdzie. Ale i tak jest teraz lepiej, bo w Internecie jest lepiej znaleźć cart niż na bazarze.
machbed
Moderator Globalny
Stały bywalec PG

Jeżeli jest sprawa, kontakt na PW.

« Odpowiedz #66 : 12.10.2009, 14:05:24 »

Kartridże do pegasusa powoli znikają z bazarów. Np. u mnie w okolicy są problemy ze znalezieniem nawet najgorszego karta.

Popełniając setki błędów, okazujesz swoje niechlujstwo, brak zaangażowania w to, co robisz i brak szacunku dla osoby, która ma to czytać.
Zylok
Gość
« Odpowiedz #67 : 12.10.2009, 16:06:13 »

U mnie też, kiedyś szukałem i nie było, tylko jeden pegasus-klawa.
Rantarun
Belmont
Stały bywalec PG

old player

« Odpowiedz #68 : 12.10.2009, 19:05:50 »

no niestety u mnie też już problem w miejscu w którym kiedyś było masa cardów i konsol teraz są tylko zabawki i tanie BS-y i klawy a cardy to zazwyczaj same wielogrowe lup gry z błędnymi nalepkami np. Batman 2 = Batman & Flash czy Double Dragon II = Power Blade I po prostu masakra niema co wybrać normalnie bo wszystko sie powtarza na kilku kardach ;/

machbed
Moderator Globalny
Stały bywalec PG

« Odpowiedz #69 : 12.10.2009, 19:52:15 »

Chcąc cieszyć się graniem w fajne gierki na porządnych cartach niestety trzeba liczyć się z niemałymi kosztami. Cóż za luksusy trzeba płacić  Cool

Popełniając setki błędów, okazujesz swoje niechlujstwo, brak zaangażowania w to, co robisz i brak szacunku dla osoby, która ma to czytać.
Mcin
Twój Moderator
Moderator Globalny
Stały bywalec PG

« Odpowiedz #70 : 13.10.2009, 14:41:45 »

odezwał się ten co ma carty i nie gra Język
machbed
Moderator Globalny
Stały bywalec PG

« Odpowiedz #71 : 13.10.2009, 17:40:47 »

He he Mcin ale ty nie możesz przeboleć tej mojej kolekcji, że jej prawie nie używam Chichot

Buu
Gość
« Odpowiedz #72 : 13.10.2009, 18:42:07 »

Dobre dobre... czasem samo spojrzenie na własną wspaniałą kolekcję daje to samo co radość z grania. Zresztą kolega Machbed może nie miec czasu na granie codzień i odpala konsolę tylko od święta.
cyklop22
Użytkownik
*

« Odpowiedz #73 : 13.10.2009, 19:00:45 »

Swiete slowa Buu ja tez tak mam:otwieram folder pegasus/romy i......az dech zapiera:),a tak na serio to fajnie to wyglada u Irate Gamera czy Game Nerda jak sobie siedzi w pokoju pelnym gier i konsol,gdzie zamiast tapety sa plakaty z gier,marzenie chyba kazdego gracza,no ale coz nie kazdy dysponuje pomieszczeniem ,ktore moze sobie przeznaczyc na takie hobby-ja na przyklad bardzo bym chcial ale nie mam:(
czy jest na forum ktos kto ma taki maly Game Room??Machbed masz moze fotki swojej kolekcji??fajnie byloby zobaczyc i pogratulowac!!
machbed
Moderator Globalny
Stały bywalec PG

« Odpowiedz #74 : 13.10.2009, 21:52:19 »

Cyklop ja mam tego na prawdę niewiele ale raczej same dobrej jakości kartridże. Ja poprostu dziadostwa się pozbywam. Uśmiech Mam to wszystko w mojej skromnej szufladzie Uśmiech Ale jeżeli was to interesuje to postaram sie zrobić jakieś foty i spis moich perełek Uśmiech
Mam nadzieje, że ta szuflada kiedyś wypełni się po brzegi Uśmiech
« Ostatnia zmiana: 13.10.2009, 21:54:57 wysłane przez machbed » Zapisane

Strony: 1 2 3 4 [5] 6
  Drukuj  

Skocz do: