14.12.2019, 04:14:53 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Zapraszamy do rejestracji na forum wszystkich fanów Pegasusa!

Strona główna   Help Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1]
  Drukuj  
Autor Wątek: Lonely;(  (Przeczytany 3781 razy)
Dziadu
Stały bywalec PG

STARA GWARDIA to the death

« : 19.06.2008, 01:55:18 »

ja znowu przed 3 rano ale co poradzić...
nie dość że nikt mi tyłka nie zawraca to i net o taj porze chodzi mi najlepiej Mrugnięcie poza tym niedługo back to work więc korzystam puki mogę DuĹźy uśmiech (jak wyłapieci jakieś błedddy w piosowni to od razu usprawiedliwiam że kilka 50-tek bhyło Chichot ) a że nie za wiele się dzisiak działo na forum a glóp[io tak siedzieć i nic nie robić to sobie napiszę, może coś wpadnie na jutri, jakiś nowy temacik albo pytanie bo jutro zapewne tez będę o tej porze

szkoda że nie ma więcej osób siedzących o tej porze cry

Pegasus Gry - forum Pegasusa i gier na Pegasusa
« : 19.06.2008, 01:55:18 »

Evil
Gość
« Odpowiedz #1 : 19.06.2008, 17:04:33 »

Masz fantazję :p Jak załatwisz wpis do księgi Guinnessa, to możemy kiedyś zarwać nockę i łupać w coś po sieci od 22:00 do 8:00 Chichot (oczywiście po pierwszym lipca, gdy mi się sesja skończy)
Dziadu
Stały bywalec PG

STARA GWARDIA to the death

« Odpowiedz #2 : 19.06.2008, 22:14:49 »

moje plany legły w gruzach, miałem wracać do pracy w poniedziałek a tu psikus- idę jutro, ale tylko piątek i w sobotę znowu maraton bo niedziela wolna DuĹźy uśmiech
czuję się prawie jak za łebka tyle że teraz siedzę sam ale chyba zainwestuje w lustro Mrugnięcie

Evil, jak załatwię ten wpis to będziemy musieli szarpnąć jakiś porządny rekord bo 8 h to za mało, tak z 36 na początek a jak by co to się jeszcze go poprawi DuĹźy uśmiech

dobra zawijam w komara bo o 5 get up, tylko sie zastanawiam czy wstane bo ostatnio to o tej godzinie dopiero się kładłem

P.S
muszę zgłębić dokładnie lektórę pomykania przez sieć to może coś by się mykło w weekend DuĹźy uśmiech

Evil
Gość
« Odpowiedz #3 : 19.06.2008, 22:16:42 »

w łykend mam zjazd z egzaminem w tle Smutny Przynajmniej w sobotę muszę być.

ed. 8 h to za mało, tak z 36 na początek a jak by co to się jeszcze go poprawi

Na 36 godzin grania, to już chybam za stary ;p albo bym się odwodnił albo zapił Chichot
« Ostatnia zmiana: 19.06.2008, 22:26:08 wysłane przez Evil » Zapisane
[R]ay
Gość
« Odpowiedz #4 : 23.08.2008, 01:22:25 »

Heh, też kiedyś chciałbym z Wami pograć, jakoś nigdy nie mam czasu, ale obiecuję, że nadrobię zaległości. Uśmiech Ponieważ temat jest... hm.... dziwny? Tak, to odpowiednie słowo, pozwolę sobie na krótką refleksję.

Otóż będąc tu krótko, już zauważyłem, że na forum panuje miła atmosfera- przyjazna i przede wszystkim odlschool`owa. Nie jest to żadne podlizywanie się, schlebianie, bo ostrzegam- od miesiąca przestałem być miły na forach, widząc spamerów. Chichot
Fajnie tak poczytać, powspominać... życie jest piękne, nieprawdaż? Uśmiech
Evil
Gość
« Odpowiedz #5 : 25.11.2008, 23:03:42 »

podbiję, bo znowu Dziadu będziesz sam po nocy siedział szczerbaty mnie jakoś na sen zbiera. Dobranoc Smutny

Carnagge - Archeolog...

Ale gość, jeden z najlepszych wątków na tym forum zamknął. Pfff ;p
« Ostatnia zmiana: 26.11.2008, 11:36:58 wysłane przez Evil » Zapisane
Strony: [1]
  Drukuj  

Skocz do: