Autor Wątek: Rodzice  (Przeczytany 68877 razy)

Szuter

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 20
    • Zobacz profil
Odp: Rodzice
« Odpowiedź #90 dnia: 24.04.2014, 23:44:19 »
Z tego co opowiadała mi kiedyś mamcia to mój tatuśko lubił swego czasu spędzać całe noce grając w Dr.Mario :)

zbyszekwaw88

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1
    • Zobacz profil
Odp: Rodzice
« Odpowiedź #91 dnia: 28.04.2014, 09:06:44 »
Moi rodzice grali zawsze razem ze mną :)

HardyTC

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 18
    • Zobacz profil
Odp: Rodzice
« Odpowiedź #92 dnia: 24.11.2015, 14:23:20 »
Moja Mama grami komputerowymi nigdy się nie zainteresowała, jedynie się frustrowała jak słyszała przekleństwa moich braci gdy np. w C64 wyskakiwał error... :D Natomiast mój Tata bardzo rzadko ale jeżeli już to pocinał w jakieś wyścigi, natomiast "na poważnie" zajął się parę lat temu w Medal Of Honor i Call Of Duty. Nie chcielibyście słyszeć jakie słowa leciały w stronę monitora gdy zdarzało mu się przeładowywanie broni w centrum walki. :D

nitram

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 3
    • Zobacz profil
Odp: Rodzice
« Odpowiedź #93 dnia: 22.02.2016, 14:00:24 »
Mój ojciec godzinami ciął w "Tanki". Podejrzewam, że grał na pegazie więcej ode mnie ;)

Amaroute

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 63
    • Zobacz profil
Odp: Rodzice
« Odpowiedź #94 dnia: 23.02.2016, 13:35:34 »
Moi rodzice, jeszcze 25 lat temu może z raz siedli ze mną do komputera, kiedy to nowe Commodore 64 trzeba było wypróbować i cała rodzina grała naprzemiennie w wyścigówki, platformówki i co tam leciało po kolei na kasecie. Kilka lat później na Pegazusie już nikt z mojej rodziny nie grał oprócz mnie i moich znajomych kolegów/koleżanek. Do dziś mój ojciec grał jedynie w strategiczną (do dziś) Knights And Merchants zaś moja mama relaksacyjnie w Cośtam Of Ancient Saqqara (taka tam logiczna gra). Pamiętam, że chodziłem do przyjaciela na komputer i Jego mama siedziała non stop grając sobie po zrobieniu obiadu w logiczny Supaplex. Była w to dobra - rozpracowała każdy level.

Szatar

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 16
    • Zobacz profil
Odp: Rodzice
« Odpowiedź #95 dnia: 02.03.2017, 04:07:11 »
Go! Dizzy! Go! Moi rodzice obydwoje grali na konsoli IQ, potem ja grałem z mamą jak byłem dzieckiem, a następnie jak się wyprowadziłem z domu:) uważam, że nie trzeba być fanem gier, odskocznia od codzienności każdemu się przyda! Gra na pegasusie to świetny relaks dla każdego, bez względu na wiek! Warto spróbować by się o tym przekonać, a każdy znajdzie coś dla siebie, bo wybór jest ogromny:)

willy_poodle

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 25
    • Zobacz profil
Odp: Rodzice
« Odpowiedź #96 dnia: 21.11.2017, 22:57:25 »
Moi na Pegasusie chyba nigdy nie grali. Ojciec pod koniec lat 80-tych czasem grał na pożyczanym od kolegi z pracy Atari, a potem może odrobinę na moim C64. Mama w latach 90-tych trochę na PC w Tetrisa, Kulki itp.