Autor Wątek: Rodzice  (Przeczytany 68876 razy)

Soulwatcher

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 75
    • Zobacz profil
Odp: Rodzice
« Odpowiedź #45 dnia: 06.03.2010, 20:35:35 »
Moja mama uwielbiała kiedyś grać ze mną w Go Dizzy Go :) Pamiętam jeszcze jak wchodziła do mojego pokoju, widziała jak sobie pocinam na Pegasusie, i od razu mówiła "pogramy w tego ludzika co chodzi po labiryncie?" xD

witek

  • Master Of Flamaster
  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 68
    • Zobacz profil
Odp: Rodzice
« Odpowiedź #46 dnia: 07.03.2010, 08:06:11 »
Mój tata w "kaczki", a mama aż 1 raz zagrała.

McTommi

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 59
    • Zobacz profil
Odp: Rodzice
« Odpowiedź #47 dnia: 13.03.2010, 03:49:36 »
Ja pamiętam, że jak grałem w „F1 Race”, to mi rodzice kazali prawą stroną jeździć. Bo przecież lewą to pod prąd  ::) .

Vanessa

  • Gość
Odp: Rodzice
« Odpowiedź #48 dnia: 13.03.2010, 14:09:27 »
A kazali przestrzegać odpowiedniej prędkości? Bo wiesz... te 400 na godzinę to chyba troszke poza prawem.

arczix

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 12
    • Zobacz profil
Odp: Rodzice
« Odpowiedź #49 dnia: 13.03.2010, 22:12:07 »
Ja pocinałem z mamą w dr. Mario a tata deklasował nas w kaczki i w to na dzikim zachodzie :D

McTommi

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 59
    • Zobacz profil
Odp: Rodzice
« Odpowiedź #50 dnia: 14.03.2010, 00:43:32 »
A kazali przestrzegać odpowiedniej prędkości? Bo wiesz... te 400 na godzinę to chyba troszke poza prawem.

Wiesz, ten bolid jest takiej klasy, że kompletnie nie odczuwa się szybkości  :P . A to odczucie nie odczuwania, spowodowało za to, kompletny brak potrzeby, patrzenia na prędkościomierz  ;) . Gnałem więc, jak dziki…  8)

NinTenDoX

  • Mistrz z Japonii
  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 18
    • Zobacz profil
Odp: Rodzice
« Odpowiedź #51 dnia: 23.03.2010, 19:51:03 »
Moja mama grala w tetrisa.
a tata gral w wszystko

McTommi

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 59
    • Zobacz profil
Odp: Rodzice
« Odpowiedź #52 dnia: 26.03.2010, 14:47:04 »
A moi grali mi na nerwach. Zawsze, gdy sam grałem, mieli coś ważnego w telewizji do obejrzenia :P .

R3zar

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 66
  • かめはめ波
    • Zobacz profil
Odp: Rodzice
« Odpowiedź #53 dnia: 26.03.2010, 15:13:27 »
Moja mama grała w Jewelry i gra czasem do tej pory.

Rantarun

  • Belmont
  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 564
  • old player
    • Zobacz profil
Odp: Rodzice
« Odpowiedź #54 dnia: 26.03.2010, 20:39:06 »
tylko pozazdrościć moja stara uważała że to zło i uważa tak do dziś do tego jak dowiedziała się że na nowo zbieram gry na ta konsole to tylko lecą teksty znowu kopiłeś te śmieci i o mało mi kieszonkowego nie cofnęła z tego powodu. więc mogę tylko wam pozazdrościć rodziców :(

Mati

  • Gość
Odp: Rodzice
« Odpowiedź #55 dnia: 27.03.2010, 13:15:32 »
Heh wczoraj gralem sobie w Side pocket, wbija starszy do pokoju i do mnie z textem, przeciez gralismy w to kiedys na konsoli. No oczywiscie, zgadza sie tato xd.
Pokazalem mu co mam z gier, ktore go interesowaly kiedys i kurde zaczelo sie. Daj po grac co? Dzis budze sie rano, slysze Lunal balla, no pieknie. Choc milo sie poczulem, bo jeszcze niedawno starszy mowil 22 lata i dalej grasz w te dziecinne gry? Teraz bedzie czekal na okazje by zagrac w Galage, czy inne gry w ktore kiedys gral. Mysle, ze zmienil nastawienie po tym jak wrocilem ze zlotu i zrozumial, ze to pasja i hmmm sam teraz troche chce grac, ale to dobre niz durne gadanie.
Edit.
Juz sobie wyobrazam co to bedzie jak kupie Pegasusa ;D.
« Ostatnia zmiana: 27.03.2010, 13:18:00 wysłana przez Mati »

bodzio

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 112
    • Zobacz profil
Odp: Rodzice
« Odpowiedź #56 dnia: 27.03.2010, 16:33:47 »
U mnie mama grała w Duck Hunt, a tata w SMB i w Tetrisa. Z braćmi grałem we wszystko. U mnie nawet babcia grała w Duck Hunt :)

MaarioS

  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 1508
  • Famicom, SNES & N64 fan
    • Zobacz profil
Odp: Rodzice
« Odpowiedź #57 dnia: 28.03.2010, 21:33:26 »
Moi starsi są na szczęście tolerancyjni w miarę, mogę robić co chcę, jak coś kupuję, to tylko za swoją kasę i nikogo to nic nie obchodzi :P . Moja matka akurat w nic nigdy nie grała, a to spoko toleruje, natomiast mój starszy nawet sporo grał (najczęściej w Duck hunt, to bynajmniej pamiętam), a jednak on też czasami się do mnie pluje, że za dużo gram. No cóż, to są ludzie....

witek

  • Master Of Flamaster
  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 68
    • Zobacz profil
Odp: Rodzice
« Odpowiedź #58 dnia: 31.03.2010, 20:09:42 »
Moja mama tego nie toleruje. Zawsze jak widzi ze gram" znów grasz " albo " ile ty masz lat?".

Hamster

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 234
    • Zobacz profil
Odp: Rodzice
« Odpowiedź #59 dnia: 04.04.2010, 18:30:30 »
Zaczęło się od wizyty u ciotki, która grała w "Tetrisa". Zaraziła tą grą moją mamę. Potem kupiła mi klonika SP60, niestety byłem wtedy zielony w tych sprawach i nie miałem kartridża z "Tetrisem", więc grała w inną wersję "Jewel Tetris".
Rok temu zrobiłem jej prezent i kupiłem na bazarze EndingMana + składankę 168in1 na Allegro. Gra codziennie w "Tetrisa", czasem nawet ojca wciąga :D