19.11.2018, 08:34:55 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Zapraszamy do rejestracji na forum wszystkich fanów Pegasusa!

Strona główna   Help Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: 1 2 3 4 [5] 6 7
  Drukuj  
Autor Wątek: Rodzice  (Przeczytany 48806 razy)
ppppppp
Nowy użytkownik
*

« Odpowiedz #60 : 09.04.2010, 19:50:29 »

Mama DrMario, zwykłe Mario i Tanki.

Starszy grał w DuckHunt, Goal3, Soccer, Tanki, Tiger, Contre, Rush'n'attack i kilka i nnych. ogólnie moja rodzinka była maniakami pegasusa :0
Pegasus Gry - forum Pegasusa i gier na Pegasusa
« Odpowiedz #60 : 09.04.2010, 19:50:29 »

April Black
Użytkownik
*

« Odpowiedz #61 : 24.04.2010, 10:19:40 »

U mnie wszyscy w domu grali w Pegasusa. Mój tata raczej we wszystko, ale najbardziej lubił Adventure Island 2 i 3 (był pierwszym w rodzinie, który to przeszedł Uśmiech, Mario i Pinballa, były również takie gry, w które lubił grać tylko ze mną, na przykład Contra, Silk Worm, Tanki, Ice Climber. Ostatnio po długiej przerwie w graniu wziął do ręki pada i próbował swoich sił w Adventure Island 3, przegrał w czwartym levelu, wkurzył się i stwierdził, że nie umie już grać Uśmiech.
Moja mama zarywała nocki grając w Tetrisa i Dr Mario. Teraz nie gra, czeka aż zdobędę te dwie gry z powrotem, bo niestety już ich nie mam Smutny
Za to moja babcia ostro pocinała w Dr Mario oraz Tanki - w tą ostatnią potrafiła grać całą noc. Razem z babcią nierzadko przekraczałyśmy setny level - zawsze jedna pilnowała orła (babcia), a druga jeździła po całej planszy, eliminując przeciwników i zbierając nagrody (ja). Najwięcej się działo, jak przyjeżdżała do nas druga babcia - wtedy obie siadały przed telewizorem i grały w czołgi. Nigdy nie zapomnę, jak jedna krzyczała do drugiej: "Uważaj, bo zabijesz orła!", "O, zobacz, tam jest pistolet!" lub "Gdzie tam jedziesz, zobacz, tutaj jeden się do orzełka pcha!" Chichot Gdy zakupiłam nowego Pegasusa, babcia cieszyła się chyba jeszcze bardziej niż ja. Do teraz czasem słyszę w nocy melodyjkę z Tanków Uśmiech.
witek
Master Of Flamaster
Użytkownik
*

« Odpowiedz #62 : 26.04.2010, 18:12:20 »

Babci się wojna przypomina, Uśmiech

Pomyśl, ile tracisz przez to, że się boisz...A teraz pomyśl, ile byś stracił, gdybyś się nie bał...
sewe144
Nowy użytkownik
*

« Odpowiedz #63 : 01.05.2010, 15:48:31 »

Ja z siostrą i rodzicami graliśmy w takie zawody ( nie wiem jak to się nazywa ) co były na dyskietce z klawiaturą. Czasem bywało że noce zarywaliśmy byle wyłonić kto jest najlepszy Język
Pangia
Aktywny użytkownik

Pang(i)a

« Odpowiedz #64 : 01.05.2010, 17:05:58 »

Być może to był Track & Field (jeśli chcesz się dowiedzieć, co to za gra).
Szukam1GryIkoniec:p
Użytkownik
*

« Odpowiedz #65 : 08.05.2010, 20:00:12 »

Moi rodzice grali we wszystko...

Najbardziej

Tata:Ghosts n Goblins(czy jakoś tak)mario contra Slomons' key i Adventure of Dino Riki i flinstonów Tanki

Mama:(bardziej mój gust)Adventure Island(wszystkie części) Adams Famillie Mario Flinstonowie Arkanoid

pewnie ominąłem pare gier ale w te najbardziej Chichot
Tycior
Gość
« Odpowiedz #66 : 18.05.2010, 18:18:51 »

Mój tato nie grał w nic,ale za to mama w Super Mario:D Pamiętam kiedyś jak zasiadła to w 1,5h przeszła całe mario! Chichot
MaarioS
Pomylenie powyższego loginu grozi śmiercią
Stały bywalec PG

Famicom, SNES & N64 fan

« Odpowiedz #67 : 18.05.2010, 19:34:28 »

.....No to masz hardcorową mamuśkę. Ja już nie pamiętam, ile się męczyłem, jak pierwszy raz próbowałem przejść całego Mariana ;p (nawet teraz czasem mogę skwasić w wersji z nie-nieskończoną ilością żyć....).

Ilość cartridge'y jest wprost proporcjonalna do chęci posiadania ich więcej.

Tycior
Gość
« Odpowiedz #68 : 19.05.2010, 08:50:29 »

.....No to masz hardcorową mamuśkę. Ja już nie pamiętam, ile się męczyłem, jak pierwszy raz próbowałem przejść całego Mariana ;p (nawet teraz czasem mogę skwasić w wersji z nie-nieskończoną ilością żyć....).

Bardzo:D tylko niestety już się tym nie interesuje. Ogólnie to nie gra w nic ,ale akurat mario ją wciągnęło. Teraz jak oglądałem na allegro pegazy,żeby zakupić i sprawdzić orientacyjnie po ile to stoi ,to tylko się uśmiechnęła Chichot chyba wiem co pomyślała "Maturzysta a dziecinne zabawki ogląda" ^^ w dzisiejszej erze Xboxów (miałem x`a 360,ale tylko do GTA IV aby zagrać i sprzedałem:) ) pegazusy traktuje się jak tomagotchi (te jajeczka ze zwierzakami) ,że są tylko dla małych,ale pokolenia XXI w. nie docenią tego ,im tylko PS3 i xklocki w głowach. Owszem jest to fajne,ale grafika to NIE WSZYSTKO.
yojo2
Aktywny użytkownik

« Odpowiedz #69 : 19.05.2010, 09:18:20 »

Co do tego, że Pegasus to dziecinna zabawka: właśnie sam tego podejścia nie rozumiem grymas Przecież to gry jak każde inne, że są stare to o niczym nie świadczy. W to się kiedyś grało i to są tak samo pełnoprawne produkcje jak dzisiejsze gry. Niech o tym świadczy chociażby fakt, że Contra w Europie była ocenzurowana.

.
Tycior
Gość
« Odpowiedz #70 : 19.05.2010, 11:19:24 »

Być może dlatego,że jak graliśmy na pegazusach to byliśmy małymi trolami(bez urazy Chichot ) a dzisiaj gdy jesteśmy już dorośli to traktują to z uśmiechem Język Może dlatego,że "dziecinniejemy" siedząc przy TV i pomykając pixelami w świecie dzikich stworów ^^ w takim układzie Tibia to powinna być grą na pegaza Chichot 
Mcin
Twój Moderator
Moderator Globalny
Stały bywalec PG

« Odpowiedz #71 : 19.05.2010, 11:36:24 »

Tibia?
nie jedź tak po pegazie, proszę Język
Tycior
Gość
« Odpowiedz #72 : 19.05.2010, 11:48:25 »

Tibia?
nie jedź tak po pegazie, proszę Język

Żartowałem ^^ Tibia ma gorszą grafe niż pegazus Chichot Lipa ogólnie... Mam 50zł a szanujące się wersje pegasusa stoi 100-200zł Smutny Czyli romy górą. Szkoda:/
Hendan
Stały bywalec PG

I LOVE NINTENDO ^^

« Odpowiedz #73 : 19.05.2010, 15:23:02 »

Wysłany przez: Tycior
grafika to NIE WSZYSTKO.

Zgadzam się w 100%, dużo gier ma teraz wywaloną grafikę i są wyciuciane na maxa ale brakuje im tego czegoś.. nie mówię, że wszystkie ale są takie którym brakuje starego klimatu i grywalności z przed lat np ostatni Doom 3 niby fajnie zrobiona gra, ładna grafika, nastrój, klimat, muzyka wszystko na tip top a ja jednak wolę starego Dooma 1 i 2; jakoś bardziej mnie kręci, nie umiem zasiąść do Dooma 3 i grać w tą część do upadłego tak jak to robię przy starszych wersjach.. czegoś mi zabrakło Mrugnięcie A co do kasy na pegasusa to się nie przejmuj, zatrzymaj te 50 zł i zbieraj oszczędności jak się tylko da, grosik do grosika i w końcu kupisz swoją upragnioną konsolę, opłaca się czekać, wypatruj też allegro i dział giełda na tym forum, czasami pojawiają się ciekawe oferty za niedużą cenę Mrugnięcie cierpliwość popłaca  Mrugnięcie pozdrawiam!

ps z tego co rozumie jesteś maturzystą, więc masz wolne teraz; załatw sobie jakąś prace na wakacje i już będzie kasa na pegasa Uśmiech
« Ostatnia zmiana: 19.05.2010, 15:28:40 wysłane przez Hendan » Zapisane

Pangia
Aktywny użytkownik

Pang(i)a

« Odpowiedz #74 : 19.05.2010, 16:29:32 »

Wysłany przez: Tycior
grafika to NIE WSZYSTKO.

Zgadzam się w 100%, dużo gier ma teraz wywaloną grafikę i są wyciuciane na maxa ale brakuje im tego czegoś..

Niskich wymagań sprzętowych? Uśmiech
Strony: 1 2 3 4 [5] 6 7
  Drukuj  

Skocz do: