Autor Wątek: Splinter Cell  (Przeczytany 2028 razy)

VerminatorX

  • Mroczny Kombajnista
  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 245
  • Jestem Spamistą.
    • Zobacz profil
Splinter Cell
« dnia: 09.04.2009, 21:21:43 »
Gra ktoś? Ja mam jedynkę z mission packiem, pandorę tomorrow i Chaos Theory. Fajny klimat i pomysł (mało jest dobrych skradanek), jednak trochę mnie denerwuje wręcz fantastyczność tej serii... wydajem i się niemożliwe żeby przejść strażnikowi tuż pod nosem niezauważonym. Najbardziej podoba mi się Chaos Theory za klimat, muzykę, grafikę i grywalność... fabuła trochę kuleje. Tryb multiplayer wymiata wg mnie :D

Dziadu

  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 512
  • STARA GWARDIA to the death
    • Zobacz profil
Odp: Splinter Cell
« Odpowiedź #1 dnia: 09.04.2009, 23:54:39 »
Ja mam jedynie "Double Agent" grałem jakoś 2 - 3 godzinki może więcej, ogólnie gra bardzo mi się podoba, fakt czasami tak jak mówisz można przejść tuż obok strażników i o ile nie przekraczamy wskaźników to ni hu hu nas nie zauważą, trochę to nie wykonalne ale mi akurat nie przeszkadza, dużym plusem są bronie i gadżety które mamy do dyspozycji, dzięki temu jednego delikwenta możemy "unieszkodliwić" lub obejść na kilka różnych sposobów, za to strasznie sknocili moment w którym niestety damy sie zauważyć, pomimo że mamy do dyspozycji karabin i berette to nie mamy szans na ucieczkę jeżeli nie ma w pobliży BARDZO dobrego miejsca na schowanie się, i oczywiście pod warunkiem że trafimy na 2-3 strażników, przy większej ich ilości możemy od razu wczytywać grę od nowa, niestety z braku odpowiednich osób nie miałem okazji przetestować koopa ale to sie jeszcze zrobi :F

Mcin

  • Twój Moderator
  • Moderator Globalny
  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 2922
    • Zobacz profil
Odp: Splinter Cell
« Odpowiedź #2 dnia: 11.04.2009, 14:51:19 »
ja tam kocham SC za wersje na komórki :) ile czasu się na koloniach grało :)

VerminatorX

  • Mroczny Kombajnista
  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 245
  • Jestem Spamistą.
    • Zobacz profil
Odp: Splinter Cell
« Odpowiedź #3 dnia: 11.04.2009, 18:50:39 »
Nooo jedyna seria gier java która wg mnie jest coś warta.

Mi się bardzo podobały w jedynce momenty strzelanin (było to w scenariuszu), osłanialiśmy zakładników przed ruskimi najemnikami w rzeźni :D to mi się podoba, nie zawsze wszystko musi pójść jak po maśle.

Trochę mnie denerwował w Pandora Tomorrow zbyt małe rozwinięcie gameplay`u z jedynki... wszystko inne ale engine identyczny, poza małymi wyjątkami (misja z pociągiem na przykład)