31.03.2020, 01:05:25 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Zapraszamy do rejestracji na forum wszystkich fanów Pegasusa!
 
  Strona główna Help Szukaj Zaloguj się   Rejestracja    
Rejestracja - Informacje wymagane
Wybierz nazwę użytkownika:
Używane do identyfikacji przez SMF. Możesz używać znaków specjalnych po zalogowaniu, zmieniając wyświetlaną nazwę użytkownika w profilu.
Email:
Podaj prawidłowy adres email.
Wybierz hasło:
Potwierdź hasło:
Weryfikacja:
Wpisz litery widoczne na obrazku.
Wpisz litery widoczne na obrazku.
zabezpieczenie (drukowanymi literami - nazwa gry z obrazka):
Regulamin forum - jeżeli chcesz się zarejestrować na forum musisz przeczytać i zaakceptować regulamin. Jeżeli nie zgadzasz się z jakimiś postanowieniami niniejszego regulaminu to nie rejestruj się! Rejestracja oznacza wyrażenie zgody na poniższe postanowienia:

0. Żeby korzystać z forum - pisać na nim posty i tematy, oraz zamieszczać informacje na portalu Pegasus Gry (recenzje, artykuły itp.) należy się zarejestrować na forum.

1. Zawsze pisz na temat i możliwie zwięźle.

2. Pilnuj odpowiedniego cytowania postu, na który odpowiadasz. Odpisując na post, nie cytuj go w całości, a zostaw tylko to co niezbędne, a do czego odnosi się Twój komentarz. Szczególnie naganne jest cytowanie czyjego podpisu (sygnaturki).

3. Nie wysyłaj nikomu komercyjnych ogłoszeń ani reklam!

4. Twoja sygnaturka, czyli podpis, powinna być rozsądnych rozmiarów.

5. Pamiętaj o odpowiednich tytułach pisanych przez siebie wiadomości - powinny być jasne i czytelne.

6. Jeśli zadajesz komuś pytanie, sformułuj je precyzyjnie, inaczej możesz otrzymać zupełnie bezużyteczne odpowiedzi. Jeśli piszesz na forum przejrzyj wcześniejsze wypowiedzi - być może pytanie to już się tam pojawiło. Grupy dyskusyjne często mają także swoje FAQ, czyli spis najczęściej pojawiających się w dyskusji pytań i odpowiedzi.

7. Nie przeklinaj - nikt nie będzie czytał postów rozpoczynających się od steku wyzwisk!

8. Staraj się nie pisać wielkimi literami - w Internecie oznacza to, że krzyczysz. Nie nadużywaj także wykrzykników. Jeśli chcesz wyróżnić jakie słowo lub zdanie w Twoim pocie, możesz użyć *gwiazdek* lub _podkreślenia_

9. Uważaj z humorem i ironią! To, co przekazujesz tonem głosu jako żart, na piśmie może być niezrozumiałe albo obraźliwe.

10. Jeśli chcesz zwrócić komu uwagę, zrób to kulturalnie, najlepiej na adres prywatny. Staraj się doradzać innym, a nie wyśmiewać ich - każdy był kiedy początkujący!

11. Bądź cierpliwy - często musi upłynąć trochę czasu zanim post dojdzie tam gdzie trzeba, nie wysyłaj więc od razu pięciu kopii.

12. Swoim prywatnym animozjom dawaj wyraz wyłącznie w postach prywatnych. Nie ma nic bardziej denerwującego i żenującego niż oglądanie grona publicznie wyzywających się osób.

13. Użytkowniku - pamiętaj o ortografii i gramatyce wypowiedzi. Jako że jest to forum ogólnodostępne, Twoja wypowiedź może zostać zacytowana w innych mediach internetowych, prasowych czy też w radio i Tv. Twoja wypowiedź zawsze świadczy o Tobie , są to Twoje poglądy i Twoje zdanie, administracja forum nie ponosi żadnej odpowiedzialności za Twoje wypowiedzi.

14. Administracja forum zastrzega sobie prawo do wysyłania maili reklamowych do użytkowników forum.

15. Pisząc na tym forum wyrażasz zgodę na publikację Twych wypowiedzi w innych mediach, z prasą, radiem i Tv włącznie. Twa wypowiedź może, ale nie musi być podpisana Twoim nickiem ( staramy się aby wszelkie redakcje korzystające z Naszych zasobów umieszczały nicki autorów wypowiedzi, ale różnie może się zdarzyć )

16. W każdej chwili masz prawo do usunięcia swojego konta. Usunięcie konta nie powoduje usunięcia postów i tematów, które napisałeś. Administracja nie jest zobligowana do ich usunięcia w Twoim imieniu, możesz to ewentualnie zrobić własnoręcznie. W przypadku treści zamieszczonych na portalu napisz przed usunięciem konta do administratora lub któregoś z moderatorów z prośbą o ich usunięcie.

17. W przypadku usunięcia konta na forum i pozostawienia na nim postów i tematów, oraz materiałów zamieszczonych na portalu prawa autorskie do nich przechodzą na właściciela domeny pegasus-gry.com. W miarę możliwości te treści będą nadal podpisane Twoim nickiem. Zachęcamy, więc do nie usuwania konta (nawet jak nie planujesz już więcej pisać na forum lub zamieszczać treści na portalu), gdyż wtedy zawsze możesz zarządzać umieszczonymi na nim danymi.

18. Administracja zastrzega sobie prawo zbanowania każdego użytkownika, który łamie regulamin lub swoim nagannym zachowaniem utrudnia funkcjonowanie forum albo przeszkadza innym użytkownikom.

19. Każdy użytkownik może mieć tylko 1 konto. Korzystanie z kilku kont będzie karane banem. Użytkownik, który został zbanowany nie ma prawa do powtórnego zakładania nowego konta, będzie to traktowane jako spamowanie i zakłócanie działania sieci informatycznej, co stanowi przestępstwo z kodeksu karnego.


Życzymy miłych chwil spędzonych na naszym forum:)

Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2007, Simple Machines
Sitemap
pegasus