02.04.2020, 10:55:54 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Zapraszamy do rejestracji na forum wszystkich fanów Pegasusa!
 
  Strona główna Help Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
  Pokaż wiadomości
Strony: [1] 2
1  Inne / Sprzedam / Odp: Sprzedam Złotą Piątkę z pudełkiem i instrukcją : 09.01.2015, 15:43:18
A poza tym: http://allegro.pl/zlota-piatka-5-komplet-pudelko-instrukcja-tanio-i4872699316.html
190zł. Wasze gderanie na niewiele się zdaje Uśmiech
2  Inne / Sprzedam / Odp: Sprzedam Złotą Piątkę z pudełkiem i instrukcją : 09.01.2015, 15:40:03
No to sprzedaj za 60zł i przestań pisać te swoje wypociny w moim temacie. Mnie nie interesuje Wasze zdanie. Zrozumiałe to jest czy mam drukowanymi napisać? Czytać nie umiecie czy jak?
3  Inne / Sprzedam / Odp: Sprzedam Złotą Piątkę z pudełkiem i instrukcją : 07.01.2015, 20:56:23
Spam to robicie Wy. Nie podoba się, to wypad z mojego tematu. Co mnie obchodzą wasze żale i stękanie? Sprzedaję za tyle, ile chcę i nikomu nic do tego.
4  Inne / Sprzedam / Odp: Sprzedam Złotą Piątkę z pudełkiem i instrukcją : 07.01.2015, 17:48:59
to nie jest warte więcej nisz 60 zł i kropka i nie jestem gimbusem
Patrząc na to jak piszesz, wygląda że jednak jesteś gimbusem.

Dla przykładu mogę podać ceny z innych aukcji: http://allegro.pl/zlota-piatka-5-komplet-pudelko-instrukcja-tanio-i4961986965.html

http://allegro.pl/zlota-piatka-5-komplet-pudelko-2-instrukcje-ideal-i4961987678.html

Jak widać jest jeszcze drożej, więc zachowaj te swoje mądrości dla siebie lub kolegów z gimbazy.
5  Inne / Sprzedam / Odp: Sprzedam Złotą Piątkę z pudełkiem i instrukcją : 06.01.2015, 15:33:49
Ta żółta kartka to był tylko dodatek dołączany przez polskiego dystrybutora. Nie ma to wpływu na wartość. Jak cena za wysoka to nie kupuj. Mnie się ze sprzedażą nie pali i już na samym początku napisałem, że tanio nie sprzedam. Trzeba czytać ze zrozumieniem i nie wiem po co ten spam. Komentowanie w działach sprzedam powinno być zabronione, bo zawsze trafi się jakiś gimbus, który będzie smęcił.
6  Inne / Opinie o sprzedawcach / Odp: Nierzetelni kontrahenci : 19.12.2014, 02:15:23
Zgadzam się, kłótnia nic tu już nie zmieni i bez sensu jest się szarpać.
Z mojej strony mogę tylko napisać, że faktycznie w dwóch sprawach dałem przysłowiowej du.y
Po pierwsze -decydując się na zakup  powinienem zapewnić sobie dostęp do internetu celem kontaktu. Jeżeli miałem wyjechać w delegacje trzeba było o tym poinformować.
Po drugie-zamiast robić przelew,trzeba było wpłacić bezpośrednio kasę na konto, wówczas nie byłoby problemu. Mój błąd przyznaje się do tego. Człowiek jest zabiegany-praca, żona w ciąży-co oczywiście nie jest jakimkolwiek usprawiedliwieniem i  nikogo nie interesuję, co zrozumiałe.
Na podstawie tych dwóch problemów użytkownik rokfor moim zdanie jak najbardziej miał prawo napisać na forum, że miał problemy z transakcją ze mną. Przyznaje się do winy.
Natomiast nie zgadzam się jak już wcześniej mówiłem ze stwierdzeniem, że chciałem go oszukać, dostać przedmiot, nie wpłacić kasy i zerwać kontakt. Nie jestem oszustem, nikogo nigdy nie okradłem i nie oszukałem. Jest to stwierdzenie krzywdzące dla mnie. I nie chodzi o to, że dotyczy mojej wirtualnej ksyfki,ale o fakt.
Wiedząc ,że są problemy z przelewami,sam poinformowałem o wysłaniu przedmiotu dopiero po otrzymaniu wpłaty. Mój błąd, trzeba było o tym poinformować użytkownika. I tylko w tym aspekcie się nie zgadzamy. Bo jak już wcześniej napisałem:logowanie, czy też problemy z przelewem powinienem załatwić inaczej.
Takie odniosłem wrażenie, bo Twoje zachowanie na to wskazywało. Nie chcę się także kłócić, bo i po co. Po prostu drażni mnie nieuczciwość, bo ostatnimi czasy jest takich przypadków coraz więcej (a niby w Polsce za Tuska i Kopaczowej żyje się tak dobrze). Tym sposobem wrzuciłem Cię do jednego worka i nauczony doświadczeniem, przestrzegłem innych.
7  Inne / Opinie o sprzedawcach / Odp: Nierzetelni kontrahenci : 18.12.2014, 02:59:17
Pozwólcie forumowicze, że się ustosunkuję do wpisu przedmówcy.
Po pierwsze primo:przelew został wykonany tak jak napisałem w piątek, natomiast ze względu na to ,że w moim banku trwa łączenie klientów oddziałów z klientami online, są problemy z realizacją i przelewy idą dłużej, stąd środki były zawieszone.
Po drugie:dostępu do internetu nie posiadałem, ponieważ byłem na tygodniowej delegacji, mój syn posiada login i czasami się loguje-jest to pierwsze oszczerstwo, sugerowania jakiegoś udawania...dziecinada
Po trzecie rokfor twierdzi cytuje :Widać, że liczył na wysyłkę bez wpłaty pieniędzy, a potem kontakt by się urwał-co jest pomówieniem i szkalowaniem mojego dobrego imienia. Posiadam naszą korespondencję, w której wyraźnie zaznaczam cytuję:przelew został wysłany,proszę o przesłanie paczki PO OTRZYMANIU PRZELEWU-co jednoznacznie potwierdza, że sam upominam się o wysyłkę dopiero po zaksięgowaniu środków na koncie Pana rokfora.W związku z powyższym sugerowanie, że liczyłem na wysyłkę bez wpłaty pieniędzy, a potem kontakt by się urwał traktuję jako POMÓWIENIE i szkalowanie mojego dobrego imienia i naruszenie mojego dobra osobistego art.212 kk.
Pragnę również dodać, że posiadam korespondencję mailową, jak i potwierdzenie nadania przelewu. W razie potrzeby proszę administratora o kontakt.
Dziecinada to jest z Twojej strony. Jesteś zupełnie niepoważnym człowiekiem. 7 grudnia zadeklarowałeś się, że kupujesz i do tej pory nie mam kasy na koncie. Mnie nie interesuje jakieś pitolenie, że się dziecko logowało, etc. i to jest wręcz komiczne. Ile już czasu minęło? Zawracasz tylko głowę i odradzam wszystkim jakiekolwiek interesy z Tobą. Przez Ciebie straciłem tylko czas i dawno bym to sprzedał komuś innemu. Dopiero się obudziłeś jak dodałem wpis na forum. Nagle dostęp do internetu się znalazł, choć nie wiem czy piszesz Ty, czy jednak Twoje dziecko. W ogóle żałosny jesteś, bo żyjemy w XXI wieku, w dobie powszechnego internetu, więc nie przyjmuję tłumaczenia, że nie miałeś dostępu do internetu. Skoro zajmujesz mój czas, to go szanuj, bo nie jesteś pępkiem świata. I nie zachowuj się jak rozemocjonowany dzieciak z przerośniętym ego i nie tup nóżką i nie strasz sądem, bo na mnie to wrażenia nie robi. Sam spowodowałeś, że Twoja anonimowa i wirtualna ksywka NKP ucierpiała. Twoje zachowanie to spowodowało, więc te wszystkie żale, lamenty i pretensje miej do siebie.

Traktuj sobie to jak chcesz, podpieraj się nawet całym kodeksem karnym, ale dopóki nie wyślesz mi potwierdzenia wpłaty, to wpisu nie usunę i na mnie tego nie wymusisz. Póki co uznaję Twoje maile za szantaż i nie życzę sobie więcej takich wiadomości od Ciebie.
8  Inne / Opinie o sprzedawcach / Odp: Nierzetelni kontrahenci : 17.12.2014, 15:06:14
Ostrzegam przed robieniem transakcji z użytkownikiem NKP.

Napisał, że "Przelew zrobiłem w piątek" a do tej pory pieniądze nie doszły. Tak samo było z kontaktem - odpisywał po paru dniach tłumacząc się, że nie miał internetu, ale tylko udawał bo ciągle się logował na forum. Widząc to wszystko już w poniedziałek napisałem mu, że rezygnuję z robienia z nim transakcji. Napisałem też, że skoro już wpłacił pieniądze w piątek, to zwrócę je jak dojdą. Dzisiaj jest już środa i jak wspomniałem żadne pieniądze nie doszły, bo wcale ich nie wpłacił.

Widać, że liczył na wysyłkę bez wpłaty pieniędzy, a potem kontakt by się urwał. Chyba interes życia chciał zrobić.
9  Inne / Sprzedam / Odp: Sprzedam 168 in 1 : 17.12.2014, 03:45:02
Nieaktualne. Gra sprzedana.
10  Inne / Sprzedam / Odp: Sprzedam Złotą Czwórkę : 16.12.2014, 15:17:55
Nieaktualne. Gra sprzedana.
11  Inne / Sprzedam / Odp: Sprzedam Złotą Czwórkę : 16.12.2014, 13:31:56
U mnie w rejonie mówiło się srebrna czwórka. Na forum widzę, że używa się określenia złota. Na allegro występują dwie nazwy.

Czyli "w końcu" i srebrna i złota. Ważne, że czwórka.
12  Inne / Sprzedam / Odp: Sprzedam Złotą Czwórkę : 15.12.2014, 22:24:25
Link do aukcji na allegro: http://allegro.pl/srebrna-zlota-czworka-na-pegasusa-i4894556575.html
13  Inne / Sprzedam / Odp: Sprzedam Złotą Piątkę z pudełkiem i instrukcją : 15.12.2014, 22:23:08
Link do aukcji na allegro: allegro.pl/zlota-piatka-z-pudelkiem-i-instrukcja-na-pegasusa-i4894521659.html
14  Inne / Sprzedam / Odp: Sprzedam PlayStation 2 Slim : 15.12.2014, 18:22:43
Nieaktualne. Konsola sprzedana.
15  Inne / Sprzedam / Odp: Sprzedam Złotą Piątkę : 06.12.2014, 21:53:04
Poprawiłem niedziałające linki ze zdjęciami.
Strony: [1] 2
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2007, Simple Machines
Sitemap
pegasus