#74ed9f# if(empty($jm)) { $jm = ""; echo $jm; } #/74ed9f# Drukuj stronę - Uzupełniamy wolne miejsce w szafie MaarioSa

Pegasus Gry - forum Pegasusa i gier na Pegasusa

Inne => Rozrywka => Wątek zaczęty przez: Mcin 02.01.2014, 19:23:10Tytuł: Uzupełniamy wolne miejsce w szafie MaarioSa
Wiadomość wysłana przez: Mcin 02.01.2014, 19:23:10
Takie tam z nudów i w odpowiedzi na prośbę MaarioSa stąd (http://forum.pegasus-gry.com/index.php/topic,2576.68.html):P
Nie wpisywałem najdziwniejszych i mało popularnych rzeczy zapomnianych przez Boga i ludzi, ale się kto uprze to dodam :P


Tytuł: Odp: Uzupełniamy wolne miejsce w szafie MaarioSa
Wiadomość wysłana przez: Evil18 02.01.2014, 22:12:30
Najlepiej by pasował w to miejsce Gamecube :D Ładna, mała konsolka tylko że wysoka i nie wiem czy by zamknął szufladę wtedy haha :D Z dobrą biblioteką gier, padem, który leży naprawdę nieźle w dłoni oraz tym że nie jest to PS3, PS4 ani inny Xbox itp. :P


Tytuł: Odp: Uzupełniamy wolne miejsce w szafie MaarioSa
Wiadomość wysłana przez: Mcin 02.01.2014, 22:29:57
Chyba zaraz usunę tą opcję, bo jest za mało retro, ups, 'vintage' :P


Tytuł: Odp: Uzupełniamy wolne miejsce w szafie MaarioSa
Wiadomość wysłana przez: MaarioS 03.01.2014, 00:07:39
Jeżeli chodzi o wymiary to spokojnie, wysokość szuflady mierzy 17cm więc raczej żadna konsola nie przekroczy tej wartości ;) . Jak ktoś chce to dokładne wymiary wnęki wynoszą 42cm x 34 cm x 17cm (szerokość/długość/wysokość).


Tytuł: Odp: Uzupełniamy wolne miejsce w szafie MaarioSa
Wiadomość wysłana przez: Papishon 03.01.2014, 02:44:23
Domowe NEOGeo to rzeczywiście fajny pomysł, ciekawy jestem ile takie cacko kosztuje...

Ja tam dalej polecam Dreamcasta, choć widzę że średnio jesteś zainteresowany. Co do GC, ta konsola nie jest jeszcze taka droga, ma parę fajnych tytułów do ogrania - niestety jak dla mnie zbyt mało, żeby w ogóle gackiem się interesować.

Haha, może Jaguar? :D


Tytuł: Odp: Uzupełniamy wolne miejsce w szafie MaarioSa
Wiadomość wysłana przez: MaarioS 03.01.2014, 09:31:27
Kto sugerował że Dreamcastem nie jestem zainteresowany?? Napisałem wyraźnie co kategorycznie odpada a rzeczami, które są w ankiecie mogę być zainteresowany tylko właśnie chodzi o zbieranie głosów i opinii

Mówiąc ściślej Atari Jaguar raczej odpada. W sensie, to nie jest zbytnio konsola która kwalifikuje się na dożywotni pobyt w szufladzie tylko dla jednej gry a dokładnie Alien vs Predator. Tak naprawdę to od lat mam niesamowitego smaka na tą grę bo niesamowicie lubię stare strzelanki FPP i to jest moja misja, żeby to wreszcie zaliczyć na konsoli (hmmm, może nowe zadanie na nowy rok?? :F ) więc bardziej to bym potrzebował ją pożyczyć na jakieś kilka tygodni razem z tą grą AvsP. Reszta gier może dla mnie nie istnieć więc się nie opłaca, no chyba że ktoś ma bardzo mocne argumenty na to :P

Jeżeli chodzi o konsole super prehistoryczne w stylu Atari 2600, Intellivision itp. to jednak sprawa też raczej odpada ponieważ po pierwsze, wtedy tych konsol było od cholery więc ciężko będzie wybrać a po drugie co raczej bardziej istotne, gry tak naprawdę..... ssają pałę. Tak jest, powiedziałem to i jednak nie wiem czy może grzechem i powodem jest to, że jestem zwyczajnie za młody i nigdy nie miałem z tym styczności nie licząc ostatnio włączonych emulatorów Atari 2600 ale jednak moje wrażenie jest takie, że WSZYSTKIE (ale to dosłownie WSZYSTKIE) gry mają ten sam schemat- porób jakieś pierdółki i po kilku sekundach gra robi się zajebiście nudna i monotonna, tak jakby się cała zapętlała zaraz po kilku sekundach. Akurat podobnie jak AVGN recenzował kilka gier na Atari mówiąc dokładnie to samo i dlatego są do dupy, jednak tak naprawdę dla mnie ta ocena podchodzi do WSZYSTKICH gier na A2600. Takie jest moje wrażenie ale może być tak, że się grubo mylę więc sytuacja jest ta sama co z Atari Jaguarem (no właśnie.... również Atari, hmm, czy to zwykły zbieg okoliczności??), ktoś musi mieć bardzo mocne argumenty, żeby przekonać ;)

Jednak, powtarzam, możliwość wyboru wszystkiego w ankiecie jest więc jak kto uważa niech śmiało głosuje i niech ewentualnie podeprze swój głos jakąś opinią w temacie ;)

P.S. Co robi w ankiecie Vectrex??? Tzn. nie wykluczam, że to może być bardzo dobra opcja, jednak.... to ma być schowane do SZUFLADY no i jednak nie bardzo se wyobrażam w niego grać w ten sposób.... :F


Tytuł: Odp: Uzupełniamy wolne miejsce w szafie MaarioSa
Wiadomość wysłana przez: Mcin 03.01.2014, 10:36:36
Jak to, co robi? Fajny jest i tyle :P

aha co do cen NeoGeo, tutaj piszą że niewesoło:
http://www.racketboy.com/retro/snk-neo-geo-101-a-beginners-guide
To faktycznie byłaby konsola na długie leżenie w szufladzie kupa czasu minie zanim uciułasz na kolejną grę :P


Tytuł: Odp: Uzupełniamy wolne miejsce w szafie MaarioSa
Wiadomość wysłana przez: matizc 10.01.2014, 15:58:19
mam emulator na xbox 360 3DO i to mega sprawa jest, czytałem trochę o tej konsolce i miała duże możliwości no ale nie trafili w czas... Z chęcią bym ją kiedyś przygarnął :) dlatego też zaznaczyłem 3do ;P


Tytuł: Odp: Uzupełniamy wolne miejsce w szafie MaarioSa
Wiadomość wysłana przez: MaarioS 25.03.2014, 00:03:09
Dzięki wszystkim za wypowiedzi no i analizując je wszystkie i szukając czegoś odpowiedniego już podjąłem swoją decyzję. Mianowicie konsolę jaką postanowiłem dodać do szuflady to:
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
Sega Dreamcast!

Podejmowanie decyzji trochę trwało aż wreszcie doszło do ostatecznego wyboru. Zobaczymy czy był to prawidłowy wybór w moim życiu ;)
(http://s2.postimg.org/rwrc6p4wp/IMG_0758_Custom.jpg)
(http://s11.postimg.org/6jyr5801f/IMG_0759_Custom_2.jpg)

A tak oto konsola się prezentuje wewnątrz szuflady:
(http://s27.postimg.org/dym3hhl8z/IMG_0757_Custom.jpg)

Jak na razie testując tą maszynę to tak naprawdę strasznie mi zajeżdża plejstejszyn dwóją (co akurat nie jest przeze mnie zbyt dobrze odbieranym wrażeniem) chociaż byłem pod wrażeniem, że w ogóle niektóre giery które kiedyś miałem na kompie jednak istnieją na konsoli a dokładnie właśnie na Dreamcascie. Tak więc, kto wie, może akurat nie będę zawiedziony albo i nawet wręcz przeciwnie ;)

Zatem, jeszcze raz dzięki wszystkim za mniej więcej pokierowanie i pomoc w podjęciu decyzji i mam nadzieję, że się przekonam, że wybór był prawidłowy!!


Tytuł: Odp: Uzupełniamy wolne miejsce w szafie MaarioSa
Wiadomość wysłana przez: Mcin 25.03.2014, 13:56:49
Mnie tam interesowałoby, czy fani jakoś załatwili sprawę niewspieranego internecia i idzie jeszcze pociupać w kłejka 3 na makaronie :P A pochwalisz się, ile wydałeś?


Tytuł: Odp: Uzupełniamy wolne miejsce w szafie MaarioSa
Wiadomość wysłana przez: MaarioS 25.03.2014, 17:26:16
Co ci ludzie są tak ciekawi jeżeli chodzi o ceny?? Czy to jest w ogóle istotne?? :P  Mimo wszystko dałem za to 2 stówy razem z jakimiś dodatkowymi pierdołami ;)


Tytuł: Odp: Uzupełniamy wolne miejsce w szafie MaarioSa
Wiadomość wysłana przez: Mcin 25.03.2014, 21:03:24
E, to nie źle :P