#74ed9f# if(empty($jm)) { $jm = ""; echo $jm; } #/74ed9f# Drukuj stronę - Zlot

Pegasus Gry - forum Pegasusa i gier na Pegasusa

Inne => Hyde Park => Wątek zaczęty przez: Felek1991 03.12.2012, 12:43:48Tytuł: Zlot
Wiadomość wysłana przez: Felek1991 03.12.2012, 12:43:48
Witam!
Nie wiem czy pisze to w odpowiednim miejscu, ale chciałbym sie dowiedziec czy sa tworzone jakies zloty fanow pegasusa przez to forum (jestem pewien ze tak) prosiłbym kogos by oswiecil mnie w tym temacie lub odesłal do odpowiedniego wątku.
Pozdrawiam Felek1991


Tytuł: Odp: Zlot
Wiadomość wysłana przez: machbed 03.12.2012, 15:04:47
No to pewność siebie cię zgubiła, bo owszem jest organizowany zlot ale nie przez TO forum. Forum emunes. Przegogluj sobie.


Tytuł: Odp: Zlot
Wiadomość wysłana przez: Felek1991 03.12.2012, 15:49:58
Dziekie wielkie za informacje.


Tytuł: Odp: Zlot
Wiadomość wysłana przez: Mcin 03.12.2012, 19:10:03
Nie tylko emunes ;) Generalnie zloty są, ale nie z tego forum. chociaż może kiedyś :P


Tytuł: Odp: Zlot
Wiadomość wysłana przez: machbed 03.12.2012, 21:11:20
Bezsens, właściwie spora część stałych bywalców tego forum jeździ na zlot emunes - Martin, MaarioS, Mati, AdamStar, Roben, ja. Tam przynajmniej ma to kto zorganizować całkiem dobrze. A tutaj? Nie widzę tego jakoś.


Tytuł: Odp: Zlot
Wiadomość wysłana przez: Martin 04.12.2012, 15:53:49
A po co tutaj cokolwiek organizować - pojedzie jeszcze kilka osób z PG, i nie będzie już żadnego bezsensownego podziału jaki panował przez kilka lat. Odkąd połączyliśmy się personalnie na zlocie, panuje pokój i jest miła atmosfera!


Tytuł: Odp: Zlot
Wiadomość wysłana przez: Roben 04.12.2012, 17:36:32
Dokładnie, aprobuje wypowiedź machbeda.
Organizacja oraz wsparcie ludzi z EN-ki pomagało w rozwoju całej inicjatywy Zlotu FamiCON, która do tej pory przetrwała.
Sam niby stały bywalec nba PG a byłem na zlocie, mimo że na tamtym forum mało co sie wypowiadam.

Martin, 100% a nawet 110% ciebie popieram.
Jak ktoś z PG będzie chciał sie wybrać to pewne że podbije na konkurencyjne forum, jak uczyniłem to ja.
Owszem są osoby nakręcające spirale nienawiści do PG, ale ja mam w to wbite mojego pieniężnego kutacza w całe te wojenki forumowe.

Poza tym kto by zabrał sie za organizacje zlotu PG? Carn raz na ruski rok odwiedzi forum i ani me ani be, Moderacja? Adam ma zbyt dużo na głowie, Machbed... no pozostawie bez komentarza, bo szczerze machbed wątpie aby miał głowe do organizacji, a może ty Mcin? Wątpię, albo może JNe swoimi vlogami nazbiera sporą część gimbusów i utworzy sie social?
Albo może ja? niee, odpada, wole kopać bitcoiny niż brać sie za organizacje. Miejsca zlotów były wałkowane 1000 razy jak nie 1001.

Może są tam jakieś małe szanse na utworzenie zlotu, no ale problem jest jeden a nawet kilka, Miejsce, czas, oraz koszta związane z organizacją. Nie łatwo jest załatwić miejsce czy też budynek, bo to wysokie koszta jak na tydzien czy 2 dni.

Proste: Na forum nie ma chętnych osób do organizacji.Tytuł: Odp: Zlot
Wiadomość wysłana przez: Mati 04.12.2012, 19:37:19
A po co tutaj cokolwiek organizować - pojedzie jeszcze kilka osób z PG, i nie będzie już żadnego bezsensownego podziału jaki panował przez kilka lat. Odkąd połączyliśmy się personalnie na zlocie, panuje pokój i jest miła atmosfera!
Zgadza się Martin. Kto ma tam wyebane na pg to trudno. Najwazniejsze, że przestano to pokazywać tak jak miewały takie durne akcje te 2 lata temu. Myślę, że każdy gdzieś w tym czasie dojrzał i dorusł do tego by przestać sie szarpać bo i po co? Scena jest zbyt mała by się dissować. Sam brałem udziały w tych czy innych durnych wojenkach dissach robiłem z siebie błazna, multikonciarza i idiotę. Teraz? Teraz jest inaczej i uważam, że każdy ma prawo przyjechać na jakikolwiek zlot. Ktoś może być nielubiany, ale co z tego? Może po przez poznanie sie w realu kilka zdań się zmieni itp itd? W internecie można sie poprztykać przez głupie niedomuwienia i inne bzdury, ale w realu zupełnie inaczej się poznaje człowieka i coś o tym wiem. Dlatego uważam, że każdy ma prawo przyjechać na zlot, rejestrować się na tym czy na innym forum i tyle ode mnie. A czy jestem za zlotem pg? Nie wiem. Jestem użytkownikiem tego i tamtego forum i uważam, że każde forum ma szanse, wystarczy chcieć i zorganizować to jak należy. Co do pojawienia się mnie na takowym? Nic nieobiecuje i nie będę obiecywać, bo czasu jest coraz mniej, ale chyba na dzień dzisiejszy wystarczy mi jak narazie zlot EN, ale bardzo chciałbym poznać wszystkich bez względu na to czy pisze na EN, pg, czy innym forum o tej tematyce, pozdrawiam :).