Autor Wątek: Witam serdcznie  (Przeczytany 2052 razy)

VJARON

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 0
    • Zobacz profil
Witam serdcznie
« dnia: 06.01.2020, 12:38:22 »
Cześć,
widzę, że forum trochę elitarne :)
ale nadal żyje w tych trudnych czasach VLOGERÓW...

Głównym powodem chęci dołączenia do tej grupy miłośników jest fakt, że jestem jednym z ludzi wychowanych na Pegazusie :)
No i ostatnio udało mi się w końcu usprawnić jedna z posiadanych konsol, zastanawiam się, czy męczyć was tą historią czy nie :D

pozdrawiam Jarosław

Mcin

  • Twój Moderator
  • Moderator Globalny
  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 2922
    • Zobacz profil
Odp: Witam serdcznie
« Odpowiedź #1 dnia: 06.01.2020, 22:02:52 »
Męcz, lubimy!

VJARON

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 0
    • Zobacz profil
Odp: Witam serdcznie
« Odpowiedź #2 dnia: 07.01.2020, 03:27:55 »
Heh, więc oczywiście, jestem jednym z wychowanków konsol linii produkcyjnej marki, jak Wy to nazywacie ,Klonami :).
Nadal pamiętam jak Ojciec przyniósł pod pach pierwszą konsolę z bazaru. A był to Terminator BS-500 jakieś 20 lat temu...

Takich konsol zajeździliśmy z bratem chyba ze 3 :D i brat zawsze wygrywał.
Ja natomiast najlepiej wspominam modyfikacje jakie wprowadzałem, by grało się lepiej...
ogrom testowanych padów, dłuższe kable, przełączniki zamieniające kierunki i funkcje przycisków, czy też zamiana playerów,
konsola nie stygła, paliło zasilacze, i zawsze kombinowaliśmy jak tu zrobić, żeby ojciec nie wyłączył konsoli na noc...

piękne czasy, wspominam o tym bo ostatnio udało mi się usprawnić jedną z ostatnich dobrych wersji tej konsoli, którą znalazłem na strychu, a kilka dobrych tygodni zmarnowałem na to, żeby sobie przypomnieć jak ja wtedy zrobiłem te modyfikacje, a guzik wiedziałem o elektronice :D, ale działa!!

Obecnie mam to:
newbielink:https://photos.app.goo.gl/ahUgEHnyk78Y2Du2A [nonactive]

Z gier mam na półce kilka sztuk, chyba najcenniejszych, jak złota 4, 5, fioletowa Contra i Edycjie Serii HERO Neketsu :D

nyku679

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 7
    • Zobacz profil
Odp: Witam serdcznie
« Odpowiedź #3 dnia: 16.01.2020, 14:31:58 »
Ja będąc gnojkiem w latach 90 zrobiłem wyjście stereofoniczne na słuchawki w mt-777dx . Sam do tego doszedłem ponieważ wtedy nie było chyba internetu :)

SebaSan1981

  • Astromaniac
  • Stały bywalec PG
  • *****
  • Wiadomości: 561
    • Zobacz profil
Odp: Witam serdcznie
« Odpowiedź #4 dnia: 25.01.2020, 02:40:03 »
Witay Viagron.. ee to znaczy VJARON :) Miłego pisania na forumku!

Walczak

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 0
    • Zobacz profil
Odp: Witam serdcznie
« Odpowiedź #5 dnia: 02.04.2020, 10:38:07 »
Cześć! Pozdrawiam wszystkich!